Müşteri hizmetlerine nasıl ulaşırım?

formulahattat.com müşteri hizmetlerine 7/24 Bize Ulaşın sayfasındaki iletişim formundan ya da info@formulahattat.com adresine email yolu ulaşabilirsiniz.

Hesabım/Siparişler sayfasında ve size gönderilen sipariş e-postalarında mağazanın ürünü en geç hangi tarihte kargoya vereceği belirtilir.Formulahattat.com’da ödeme alındıktan sonra, mağaza belirttiği süre içinde siparişi kargoya verir ve sisteme kargo bilgilerini girer. Kargo bilgileri, e-posta adresinize ve faturadaki cep telefonu numaranıza SMS ile gönderilir. Ayrıca Hesabım menüsündeki Siparişler sayfasından da siparişin durumunu takip edebilirsiniz.

Formulahattat.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart ve EFT/Havale seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişlerini vermiş olduğunuz ürünlerinizin, sipariş onaylarından sonra kargoya verilmesinden önceki süreç aralığında iptal edebilirsiniz.
Formulahattat.com’dan vermiş olduğunuz siparişlerinizi Email (info@formulahattat.com) aracılığıyla bize bildirmeniz durumunda tarafımızca iptal edilir. Online sipariş iptali, siparişleriniz kargoya verildikten sonra yapılamaz. Kargosu çıkmış ürünlerin sipariş iptali, ürünün faturası ile tarafımıza gönderilmesiyle sipariş iadesi yapılır. Sipariş iptal işlemini gerçekleştirdikten sonra, tutarın iadesi yapılacaktır. Tutar iadesi, banka hesap bilgilerinizi bizimle paylaştıktan sonra EFT/Havale yolu ile hesabınıza yansıyacaktır. Tutar iade süreci, bankalar ve prosedürlerine göre farklılık göstermekle birlikte, en geç 7 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir.

İletişim formu