Hattat Klinik

Hattat Sağlık Kliniği “Fonksiyon” problemlerinin teşhis ve tedavisini ilk olarak Türkiye’de İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi bünyesinde başlatmış olan Prof. Dr. Halim Hattat’ın uzun yıllar bu alanda edindiği tecrübeler doğrultusunda Türkiye’de kaliteli sağlık konusunda oluşmuş büyük boşluğu doldurmak amacı ile kurduğu butik bir kliniktir. Dünyanın en ileri merkezleri ve bilim adamlarıyla bilgi ve tecrübe alışverişi içinde olan Hattat Klinik alanındaki gelişmeleri takip etmekle kalmayıp aynı zamanda dünya tıbbına bu alanda katkıda bulunmaktadır.

Bu bilinçle kurulan merkezimizde özellikle sertleşme problemi, erken veya geç boşalma sorunları, isteksizlik, penis boyutu ve eğriliği; orgazm sorunları, isteksizlik, ilişki sırasında ağrı , vajina estetiği başta olmak üzere fonksiyon bozuklukları ile penil ve vajinal estetik alanlarında, ayrıca prostat hastalıkları başta olmak üzere tüm ürolojik hastalıklar alanlarında hastalarımızın sorunlarını en doğru yaklaşımla ve tıbbın en son tekniklerini kullanarak çözmek hedefimizdir.

1997 yılında Prof. Dr. Neşe Hattat ve Prof. Dr. Halim Hattat tarafından kurulmuş olan Hattat Hastanesi’nin fonksiyon bozuklukları alanındaki devamı niteliğinde olan kliniğimiz; sadece sağlık sorunlarının tedavisini değil, optimum kalitede bir performansı hedeflemektedir. Bu doğrultuda en gelişmiş teknolojik ekipmanla ,sakin ve modern bir atmosferde, konusunda son derece uzman ekibimiz tarafından damarsal, sinirsel, hormonal ve psikolojik yapınızla beraber yaşam tarzınız incelenerek performansınız optimum kaliteye getirilmektedir.

Neden Farklı?

Şu ana kadar alışagelmiş tedavilerde kaliteli yaşlanma programları ile tedaviler ayrı ele alınıyordu. Hattat Klinik ekibi olarak bu konuları birleştirerek Size bir yandan bir metabolik dedektif gibi yaklaşıyor, bir yandan da sağlığınızı ve ilişki kalitenizi inceliyoruz. Böylece hem iyi yaşama, hem kaliteli yaşlanma hem de mutlu bir hayatı bir arada sunuyoruz.

Hattat Klinik Wellness protokolümüz kapsamında aynı gün içinde Size özel değerlendirmelerimizle sağlıklı ve canlı bir hayat tarzı ve en önemlisi eskisinden daha kaliteli bir hayat oluşturmanıza yardım edecek tüm bilgi ve programı yani hayat yol haritanızı sunuyoruz. Bu plan dahilinde beslenme, egzersiz önerileri, besin destekleri gerekirse sorunların medikal tedavileri, varsa dahili sorunların tespiti ve tedavisi, stres yönetimi,  terapi gibi kişiye özel uygulamalardan yararlanmaktayız. Her hastamıza farklı bir tedavi protokolü oluşturuyoruz.